Toezichthouder wet natuurbescherming en agrarische bedrijven

Als toezichthouder altijd al drones willen inzetten voor je werk?

WerkgeverProvincie Overijssel
PlaatsPlaats: Zwolle
Provincie
Overijssel
Branche
AanstellingAanstelling: Deeltijd
DienstverbandDienstverband: Onbepaalde tijd
OpleidingsniveauOpleidingsniveau: HBO
Ervaring2 tot en met 4 jaar
SalarisNiet nader bepaald
Delen
Reageer op deze vacature
Als toezichthouder altijd al drones willen inzetten voor je werk?

Voor de ontwikkeling van ons team Handhaving zijn we op zoek naar diverse nieuwe collega’s. Ben jij op de hoogte van de Wet Natuurbescherming, heb je kennis van agrarische bedrijven en heb je ervaring als toezichthouder, dan zijn wij op zoek naar jou!

Toezichthouder wet natuurbescherming en agrarische bedrijven
Zwolle | 36 uur


Wat ga je doen
Je komt terecht in het team handhaving waar je samen met 16 collega’s werkt aan goede naleving van de omgevings- en natuurwetgeving binnen de provincie Overijssel. Binnen het team word je vooral ingezet als toezichthouder Wet natuurbescherming op het gebied van agrarische bedrijven. Naast het toezicht op de naleving van verleende vergunningen, spoor je illegale activiteiten op en handel je meldingen en klachten af. Je kunt ook ingezet worden op andere taken op gebied van de Wet natuurbescherming.

Binnen je werk is er ook ruimte om initiatief te nemen om het team te vernieuwen. Denk hierbij aan het deelnemen aan projecten zoals digitaal toezicht, risicogericht werken of de inzet van drones. We zoeken een collega voor 36 uur per week.

Wat breng jij mee?
  • Je zoekt een plek waar je je enthousiasme kwijt kan en je ideeën verder kan uitwerken
  • Je wilt je groene hart inzetten om de stikstofproblemen te helpen aanpakken
  • Je sociaal en dienstverlenend opstellen is voor jou je tweede natuur
  • Je wilt je nieuwsgierige kant meer naar boven halen
  • Je hebt minimaal een MBO opleiding op het gebied van milieu, landbouw of natuur en bent in staat om je kennis op HBO-niveau in te zetten
  • Je bent een oplossingsgerichte collega die ons team komt versterken
  • Je laat je niet snel uit het veld slaan en vormt je eigen oordeel
Dus ben jij een oplossingsgerichte toezichthouder en breng jij enthousiasme mee om ons team te versterken? Dan zijn we op zoek naar jou!

Wat bieden wij jou?
Jij krijgt voor deze functie afhankelijk van je ervaring een salaris van minimaal 2.266,42 en maximaal 3.237.72 (schaal 8) bij een 36 urige werkweek. Daarnaast krijg je een Individueel Keuze Budget van circa 21% van je jaarsalaris waar onder andere je vakantiegeld, eindejaarsuitkering en bovenwettelijk verlof is ondergebracht. Je bepaalt zelf binnen grenzen wanneer en waarvoor je het budget inzet.

De provincie Overijssel staat voor een uitdagende en inspirerende werkomgeving. Wij zijn een moderne werkgever met betrokken, ondernemende en vakkundige medewerkers. Werken op basis van je talenten vinden wij belangrijk, daarom wordt je takenpakket daar zo veel mogelijk op afgestemd. Je krijgt bij ons veel ruimte om jezelf verder te ontwikkelen door middel van cursussen en opleidingen. Samen met je collega’s werk je binnen een informele werksfeer waar je ook kunt flexwerken.
Bekijk onze werkomgeving op www.werkenbijoverijssel.nl.

Jouw plek binnen onze organisatie

Je gaat aan de slag bij de eenheid Publieke Dienstverlening, één van de acht eenheden binnen de provincie Overijssel. Samen met je collegas bied je professionele diensten ter ondersteuning van de provinciale kerntaken.
Jouw eenheid verricht de wettelijke taken vergunningverlening, toezicht en handhaving. Jullie ondersteunen het provinciale beleid met beleidsonderzoeken, analyses en (GIS-) dataverwerking. Daarnaast zorgt deze eenheid voor passende subsidie-instrumenten en subsidieverlening. De aan- en verkoop/tijdelijke verhuur en verpachting van gronden en vastgoed is ook de verantwoordelijkheid van deze eenheid. Met dit takenpakket is jouw eenheid een vliegwiel en verbinder als het gaat om het stimuleren van klantgerichte dienstverlening. De eenheid bestaat uit de teams Leiding, Beleidsinformatie (Advies en Uitvoerend), Handhaving, Vergunningverlening, Subsidieverlening, ROV Oost-Nederland en Grondzaken. Meer informatie over de provincie Overijssel vind je op www.overijssel.nl.

Meer informatie over deze vacature
Voor vragen over de functie en procedure kun je contact opnemen met Stef van der Zee, teamleider Handhaving op 038 499 7439.

Je kunt solliciteren tot 19 januari 2018 via de sollicitatiebutton.

Provincie Overijssel maakt voor de invulling van deze vacature geen gebruik van een Werving & Selectiebureau of andere Intermediair.

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Trefwoorden; Toezichthouder wet en natuurbescherming vacature, Overijssel, Zwolle, Groen, Juridisch, recht, milieu, landbouw, natuur, MBO, HBO, toezichthouder