Jurist Handhaving

WerkgeverProvincie Overijssel
PlaatsPlaats: Zwolle
Provincie
Overijssel
Branche
AanstellingAanstelling: Voltijds
DienstverbandDienstverband: Niet nader bepaald
OpleidingsniveauOpleidingsniveau: HBO
Ervaring3 tot en met 10 jaar
SalarisNiet nader bepaald
Delen
Reageer op deze vacature

Provincie Overijssel heeft voor haar locatie in Zwolle een vacature voor een


Jurist Handhaving


Voor de ontwikkeling van ons team Handhaving zijn we op zoek naar diverse nieuwe collega’s. Voor deze vacature zijn we op zoek naar een oplossingsgerichte jurist.

Wat ga je doen als Jurist Handhaving?
Je komt terecht in het team handhaving waar je samen met 16 collega’s werkt aan goede naleving van de water-, ontgrondingen-, vuurwerk, luchtvaart- en natuurwetgeving binnen de provincie Overijssel. Binnen het team word je vooral ingezet als handhavingsjurist. Dit betekent dat jij wordt ingeschakeld bij overtredingen van de regelgeving. Van jou wordt verwacht dat je met gevoel voor bestuurlijke verhoudingen en gevoel voor wat er speelt in de omgeving op zoek gaat naar de maximale oplossing.

Binnen je werk is er ook ruimte om initiatief te nemen om het team te vernieuwen. Denk hierbij aan het deelnemen aan projecten zoals digitaal toezicht, risicogericht werken of de inzet van drones. We zoeken een collega voor 30 tot 36 uur per week.

Wat breng jij mee?
  • Je bent in staat om juridisch te handelen met het doel van de wet voor ogen
  • Je bent in staat om natuur-, milieu- en veiligheidsbelangen af te wegen tegen bestuurlijke belangen en risico’s
  • Je bouwt liever bruggen dan dat je relaties op scherp zet
  • Je treedt adequaat op indien nodig
  • Je deinst er niet voor terug om voor de rechtbank je zegje te doen
  • Je maakt je gemakkelijk nieuwe wetgeving eigen
  • Je voelt je thuis in een dynamische kantooromgeving waar toezichthouders in en uit vliegen

We zoeken iemand met ervaring in handhaving omtrent omgevingsregelgeving. Denk hierbij bijvoorbeeld aan het voorbereiden en verdedigen van handhavingsbeschikkingen. Je hebt een afgeronde juridische opleiding op tenminste HBO niveau. Om de functie goed te kunnen uitvoeren beschik je over overtuigingskracht, ben je flexibel en heb je de vaardigheden om klant- en risicogericht met handhaving om te gaan. Je bent in staat om zelfstandig en zakelijk een oordeel te vormen in verschillende situaties. Je bent een goede teamspeler en beschikt over goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheden.

Ben jij een jurist die bruggen bouwt en breng jij enthousiasme mee om ons team te vernieuwen? Dan zijn we op zoek naar jou!

Wat biedt Provincie Overijssel jou?
Jij krijgt voor deze functie afhankelijk van je ervaring een salaris van minimaal 2.811,95 en maximaal 4.017,08 (schaal 10) bij een 36 urige werkweek. Daarnaast krijg je een Individueel Keuze Budget van circa 21% van je jaarsalaris waar onder andere je vakantiegeld, eindejaarsuitkering en bovenwettelijk verlof is ondergebracht. Je bepaalt zelf binnen grenzen wanneer en waarvoor je het budget inzet.

De provincie Overijssel staat voor een uitdagende en inspirerende werkomgeving. Wij zijn een moderne werkgever met betrokken, ondernemende en vakkundige medewerkers. Werken op basis van je talenten vinden wij belangrijk, daarom wordt je takenpakket daar zo veel mogelijk op afgestemd. Je krijgt bij ons veel ruimte om jezelf verder te ontwikkelen door middel van cursussen en opleidingen. Samen met je collega’s werk je binnen een informele werksfeer waar je ook kunt flexwerken. Bekijk onze werkomgeving op www.werkenbijoverijssel.nl.

Jouw plek binnen onze organisatie
Je gaat aan de slag bij de eenheid Publieke Dienstverlening, één van de acht eenheden binnen de provincie Overijssel. Samen met je collega’s bied je professionele diensten ter ondersteuning van de provinciale kerntaken. Jouw eenheid verricht de wettelijke taken vergunningverlening, toezicht en handhaving. Jullie ondersteunen het provinciale beleid met beleidsonderzoeken, analyses en (GIS-) dataverwerking. Daarnaast zorgt deze eenheid voor passende subsidie-instrumenten en subsidieverlening. De aan- en verkoop/tijdelijke verhuur en verpachting van gronden en vastgoed is ook de verantwoordelijkheid van deze eenheid. Met dit takenpakket is jouw eenheid een vliegwiel en verbinder als het gaat om het stimuleren van klantgerichte dienstverlening. De eenheid bestaat uit de teams Leiding, Beleidsinformatie (Advies en Uitvoerend), Handhaving, Vergunningverlening, Subsidieverlening, ROV Oost-Nederland en Grondzaken. Meer informatie over de provincie Overijssel vind je op www.werkenbijoverijssel.nl.

Meer informatie over deze vacature
Voor vragen over de functie en procedure kun je contact opnemen met Stef van der Zee, teamleider Handhaving op 038 499 7439.

Voor in je agenda
  • Het 1e gesprek vindt plaats op 25 januari 2018
  • Het 2e sollicitatiegesprek is op 30 januari 2018
  • Het 3e gesprek vindt plaats op 1 februari 2018

Solliciteren op de functie van Jurist Handhaving
Je kunt solliciteren tot 19 januari 2018 via onze sollicitatiepagina .

Provincie Overijssel maakt voor de invulling van deze vacature geen gebruik van een Werving & Selectiebureau of andere Intermediair.

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.


Trefwoorden: Jurist, Juridisch, Handhaving, Handhaver, Overheid, Provincie Overijssel, Vacature Overijssel, HBO 0